Про ППЗ «Основи правових знань»


Педагогічний програмний засіб «Основи правових знань» розроблений згідно з навчальними програмами, що затверджені Міністерством освіти і науки України. Обсяг змісту навчального матеріалу та спосіб його подання повністю відповідає віковим психологічним і фізіологічним особливостям учнів професійно-технічного навчального закладу та освітнім тенденціям.

Зміст ППЗ «Основи правових знань» складається з 11 тем. Кожна тема містить конкретний урок (їх налічується 32), який розкриває тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: схеми, малюнки, конспекти, відеофрагменти, мультимедійні презентації. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, тести.

ППЗ «Основи правових знань» - це засіб вивчення предмету «Основи правових знань», призначений для учнів та викладачів професійно-технічних навчальних закладів. Система працює в декількох режимах, що робить її універсальною як для навчання в кабінеті, так і для самонавчання в домашніх умовах. Крім того, система заснована на принципі розділеного доступу користувачів. Отже, в режимі незареєстрованого користувача є можливість переглядати лише навчальний матеріал, а в режимі «учень» користувач має доступ до опрацювання навчального матеріалу та проходження тестування. Педагогу надається можливість роботи з групами учнів, зі змістом тієї чи іншої теми, а також роботи з журналами оцінок. ППЗ заснований на сучасних веб-технологіях, має зручний інтерфейс.